Kl Sentral City Retreats With Klcc Views Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Kl Sentral Retreats With Klcc Views Pangsapuri Kuala Lumpur
6.3 menyenangkan
3 ulasan

Kl Sentral City Retreats With Klcc Views Kuala Lumpur

Riveria City Kl Sentral 27, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Kl Sentral City Retreats With Klcc Views terletak di Kuala Lumpur, 25 minit berjalan kaki dari Masjid Jamek dan menawarkan tetamu sebuah kolam renang di atas bumbung serta pusat kecergasan. Terletak 10 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah MRT Muzium Negara, pangsapuri Kl Sentral City Retreats With Klcc Views menawarkan penginapan dengan Wi-Fi di kawasan awam
Pangsapuri ini terletak di daerah Brickfields serta berhampiran dengan Sri Sakthi Vinayagar Temple. Pangsapuri ini terletak dalam jarak 6 minit berjalan kaki dari Madrasathul Gouthiyyah. Kafe Old Town White Coffee adalah sekitar 500 meter dari hotel ini.
Semua bilik dilengkapi dengan bilik mandi peribadi.
Ia termasuk dapur lengkap, yang membolehkan tetamu menyediakan makanan mereka sendiri. Perhentian bas Palm Court yang terdekat hanya berjarak 350 meter dari hotel ini.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Daftar masuk/ -keluar ekspres
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Kemudahan mesyuarat
  • Akses kerusi roda
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Merdeka Stadium - 1.5 km
  • Central Market aka Pasar Seni - 1.8 km
  • Stadium Negara - 1.8 km
  • Puduraya Bus Terminal - 2 km
  • Merdeka Square - 2.1 km
  • Parliament House - 2.5 km
  • Capital Square - 2.8 km
  • Sungei Wang Plaza - 2.8 km
  • Open University Malaysia - 3.3 km
  • Petronas Towers - 3.8 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 27 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.2 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi percuma di kawasan awam
  • Tempat letak kereta
  • Penerimaan tetamu 24 jam
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Daftar masuk/keluar ekspres
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Bilik/Kemudahan untuk orang kurang upaya
  • Akses kerusi roda
  • Keselamatan 24-jam
  • Lif
  • Pengesan asap
  • Tandas untuk orang kurang upaya
  • Pemadam api
  • Akses kad kunci

Makan

  • Cerek elektrik

Riadah & Sukan

  • Kolam renang atas bumbung
  • Kerusi berjemur
  • Kawasan taman
  • Lounge spa
  • Sauna
  • Jakuzi
  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Pengemasan
  • Dobi
  • Cucian kering
  • Pusat perniagaan
  • Kemudahan mesyuarat/jamuan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Perabot Taman
  • Meja makan
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Daftar masuk/ -keluar ekspres
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Kemudahan mesyuarat
  • Akses kerusi roda

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:00
Daftar keluar: dari 12:00 hingga 13:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur